AK-tech

Automatyka przemysłowa

Wykonawstwo szaf sterowniczych oraz pulpitów sterowniczych w oparciu o dokumentację własną lub powierzoną. Szafy sterownicze wykonujemy w oparciu o komponenty takich renomowanych firm, jak m. in.: Siemens, Moeller, Danfoss, Finder, Lenze, Pilz, Helukabel. Posiadając wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej zapewniamy Państwu fachowe i solidne wykonanie prac oraz służymy niezbędną wiedzą w rozwiązywaniu problemów. Konfiguracja szaf może być dowolna jako wolno-stojące, szafo-pulpity itp. Szafy mogą być w o dowolnym stopniu ochrony IP i wykonane ze swobodnym lub zamkniętym systemem chłodzenia, mogą być wyposażone w układy podgrzewania i klimatyzacji.

Układy sterowania PLC - projektowanie i wykonawstwo na podzespołach EATON MOELLER, SIEMENS, Allen Bradley

Automatyzacjia maszyn - z zakresu montażu, modernizacji oraz relokacji całych linii technologicznych, gniazd produkcyjnych, maszyn i urządzeń przemysłowych. Projekty realizowane są na podstawie naszych, zaakceptowanych przez klienta koncepcji, bądź w oparciu o powierzoną dokumentację.

Serwis, utrzymanie ruchu - wszelkiego rodzaju prace związane z utrzymaniem ruchu systemów produkcyjnych, maszyn i urządzeń. Możliwe stałe umowy na w/w prace.

We wszystkich naszych działaniach koncentrujemy się na profesjonalnym wykonywaniu prac. Podczas wykonywania zleceń – szczególnie w trakcie procesu budowy dbamy o jakość i najdrobniejsze szczegóły. Dlatego też, zaufały nam znane firmy z branży elektronicznej i przemysłowej.

Współpracujemy z takimi firmami jak: Schneider Electric, Moeller Electric, Eaton, Mitsubishi, Schrack Technik, Legrand .

Powrót do strony głównej

Ta strona korzysta z cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie.

Czytaj więcej: Polityka prywatności

Close